Trinkelių plovimas, valymas

Trinkelių plovimas, valymas

Jeigu jūsų trinkelės yra smarkiai išpurvintos, apsinešusios nešvarumais arba jas kamuoja kitos bėdos, o paprastas valymas nebepadeda – kreipkitės į Resto LT!

Mes turime visą reikalingą įrangą, žinias bei priemones, kurių reikia tam, kad trinkelių plovimas būtų atliktas kruopščiai, atsakingai ir nepriekaištingai. Nesunkiai atliksime valymo darbus jūsų namo kieme, bendrijos teritorijoje, aplink biurų pastatus ar viešose erdvėse.

Trinkelių valymas, kuris pranoksta lūkesčius!

Trinkelių valymas yra tikrai reikalinga paslauga. Kadangi dažnai jos nėra apsaugotos nuo aplinkos poveikio, trinkelės nesunkiai tepasi ir išsipurvina, ant jų dygsta samanos, jos kerpėja. Neprižiūrint, šie nešvarumai ir pažeidimai trumpina trinkelių tarnavimo laiką. Tam, kad to išvengti, reikia kviestis atsakingų profesionalų komandą, kuri atsargiai įvertins dangos būklę, paviršiaus tipą bei panaudos tinkamą įrangą bei darbo metodus, kad trinkelės atgautų estetinę išvaizdą ir funkcionalumą.

Gamtinės apnašos ant trinkelių atsiranda per laiką. Trinkelių valymas gali pasidaryti reikalingas ir po kokio nors nelaimingo atsitikimo, kada ant jų išsilieja tepalas arba kitos medžiagos. Resto LT naudoja aukšto slėgio plovimo įrangą tam, kad neliktų nė vieno nešvaraus lopinėlio!

Mes turime patirties plaunant ir valant ne tik trinkeles, tačiau ir industrinės paskirties pastatus, stogus, fasadus, fermas ir kitus objektus. Su mūsų technika, darbo metodais ir žiniomis jūs galite tikėtis pačių geriausių rezultatų!

Resto LT nuvalys trinkeles ir pagerins estetiką

Trinkelių arba mineralinio paviršiaus valymas ne visada yra vienodas. Visų pirma – skiriasi trinkelių rūšys. Mes valome betonines, tinko, mūro, plytų ir kitų medžiagų trinkeles nuo nešvarumų bei gamtinių apnašų.

Antras dalykas – paviršiaus būklė. Trinkelės gali būti naujos ir tvirtos, senesnės ir trapesnės arba labai trapios. Būtina tinkamai sukalibruoti plovimo įrangą bei atitinkamai pasiruošti darbams, kad viskas eitųsi be nesklandumų ir nebūtų pakenkta esamai dangai.

Darbui naudojama mobili plovimo įranga leis profesionaliai išvalyti net ir didelius paviršiaus plotus be jokio didelio vargo. Tai, kaip dirbame mes – nekenkia jūsų paviršiams. Valydami patys arba neprofesionaliai naudodami specializuotas chemines priemones arba plovimo įrangą galite pažeisti trinkelių struktūrą ir joms daugiau pakenkti nei padėti.

Dažniausiai nuo trinkelių tenka šalinti purvą, gamtines apnašas (kerpės, samanos, kiti nepageidaujami augalai) bei incidentų metu atsiradusias dėmes. Taip pat galime pašalinti lipnius skysčius arba įsisenėjusius nešvarumus arba net dažus. Mes esame lankstūs ir prisitaikome prie kliento poreikio. Įvertinsime situaciją ir visu 100 procentų pasiruošime darbų atlikimui!

Jeigu turite klausimų – susisiekite

Domina trinkelių plovimas arba trinkelių valymas? Nieko nelaukite ir susisiekite su mumis. Resto LT atliks darbus taip, kad rezultatais būtumėte maksimaliai patenkinti!

Su mumis galite susiekti pačiais įvairiausiais būdais – tiesiog išsirinkite jums patogiausią. Galite skambinti telefonu +370 646 46322, rašyti žinutes į mūsų Facebook paskyrą – Resto LT arba siųsti elektroninius laiškus adresu resto.svara(eta)gmail.com. Mielai atsakysime į kilusius klausimus, padėsime pasirinkti tinkamą valymo paslaugą bei pateiksime pasiūlymus!