Pramoninis valymas

Pramoninis valymas

Greitai ir kokybiškai atliekame fermų, fabrikų, garažų ir kitų pramoninių objektų plovimo bei valymo paslaugas. Prieš pradedant darbus pasirašome patalpų perdavimo – priėmimo aktus taip prisiimdami visą atsakomybę darbų atlikimo metu. Esame lankstūs, todėl prisitaikome prie kliento poreikių, darbus atliekame sutartu laiku.

Ši paslauga yra skirta tiems klientams ir tiems atvejams, kada paprastas valymas jau nebegali padėti. Dažniausiai pramoninio valymo paslauga naudojasi šiukšlių rūšiavimo patalpų, fermų, pramoninių patalpų valdytojai ir savininkai. Taip pat pramoninis valymas-plovimas naudojamas cechų, sandėlių ir kitų industrinio/pramoninio tipo erdvių valymui.

Kada reikia pramoninio valymo?

pramoninis-valymas

Kalbant paprastai – pramoninis valymas reikalingas ten, kur paprasto valymo nebeužtenka. Tačiau iš esmės dėl tokios paslaugos bene visada kreipiasi įmonės arba patalpų valdytojai. Jie siekia vieno arba kelių tikslų: išvalyti patalpas ir vėl paversti jas tinkamas darbui/eksploatavimui, prailginti prietaisų naudojimo laiką bei apsaugoti jų funkcionalumą, dezinfekuoti patalpas po avarijų, paruošti patalpas perdavimui, grąžinti patalpoms arba prietaisams estetinį grožį. Taip pat pramoninis valymas naudingas prieš patalpų atnaujinimą, prieš dažymo darbus ar atnaujinimą.

Mūsų atliktų darbų galerija:

Kodėl rinktis mus?

Pramoninis valymas nėra kasdienė ir paprastai įgyvendinama paslauga. Tinkamai, saugiai ir švariai patalpas gali išvalyti tik tie specialistai, kurie tai daro atsakingai, turi atitinkamą požiūrį į kliento turtą bei patirtį šioje srityje. Resto LT jums pasiūlyti visus šiuos privalumus!

Mums nuoširdžiai rūpi, kad klientai būtų patenkinti, todėl darome viską, kad atitiktume jų lūkesčius. Prieš darbų pradžią su klientu pasirašome patalpų perdavimo – priėmimo aktą ir prisiimame visą atsakomybę už darbų įvykdymą. Lanksčiai galime prisitaikyti prie klientų poreikių bei valyti nestandartines patalpas, unikalių pramonės šakų cechus ir labai smarkiai užterštas erdves.

Kada kasdienis arba paprastas valymas jau nebepadeda – padės Resto LT pramoninis valymas!

Pramoninis valymas aukščiausiu lygiu

Resto LT specialistai dirba su modernia aukšto slėgio plovimo įranga. Mūsų darbuotojai yra apmokyti dirbti su specializuota įranga, todėl galime išplauti net ir itin smarkiai suteptus ar užterštus paviršius, įrenginius ar patalpas.

Resto LT pramoninis valymas aptarnaus ir aukštai esančias erdves, mat mūsų specialistai nestokoja patirties ir įgūdžių darbui ant aukšto. Darbe naudojame ypatingas ir veiksmingas chemines priemones, su kuriomis nerekomenduojama ir nepatariama dirbti neprofesionalams.

Būtent profesionalumas yra išskirtinis mūsų įmonės bruožas, kurį norime pabrėžti. Į savo darbą žiūrime atsakingai ir gerbiame susitarimą su klientu, todėl nevėluojame darbus priduoti, viską atliekame pagal numatytus terminus. Kadangi mūsų specialistai turi patirties bei žinių dirbant su specializuota pramoninio valymo chemija ir technika, gebame pritaikyti standartines arba labai sudėtingas valymo procedūras nestandartiniams arba dažnai pasitaikantiems nešvarumams ar užterštumams, šalinti.

Daug kur minime aukšto slėgio įrangą, tačiau taip pat turime ir žemo slėgio įrangą. Apart plovimo aukštu slėgiu, galime valyti rankiniu būdu, dezinfekuoti, atlikti sausą valymą, plauti putomis.

Susisiekite su mumis!

Jeigu jus domina pramoninis valymas – nieko nelaukite ir drąsiai kreipkitės į mus interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Skambinkite mums telefonu +370 646 46322 arba rašykite elektroninius laiškus į resto.svara(eta)gmail.com.

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus, padėsime tinkamai pasirinkti valymo paslaugas bei pateiksime pasiūlymą dėl darbų atlikimo!