Stogų plovimas, valymas

Stogų plovimas, valymas

  • Resto LT siÅ«lomos paslaugos:
  • Nuosavų namų stogų valymas ir plovimas;
  • Å laitinių stogų valymas ir plovimas;
  • Biurų pastatų stogų valymas ir plovimas;
  • AukÅ¡tų pastatų stogo valymas ir plovimas;
  • IÅ¡skirtinių arba senovinių pastatų stogo valymas ir plovimas.

Mūsų atliktų darbų galerija:

Nuvalysime bet kurį stogą!

pries-ir-po-stogo-valymo

Nuplauti pastato stogą gali tikrai ne bet kas. Reikalingos ne tik priemonės saugumui užtikrinti, tačiau ir keltuvai, profesionali plovimo įranga bei žinios. Stogų plovimas yra sudėtingas, daug kruopštumo, atsakingumo bei profesionalumo reikalaujantis darbas. Šią paslaugą galima rinktis norint pagerinti objekto arba patalpos eksterjero estetiką arba dėl praktiškumo – nuo stogo pašalinant įsisenėjusius nešvarumus arba samanas, kerpes ir taip toliau.

Resto LT gali pasiūlyti stogų valymo bei plovimo paslaugas visiems įmanomiems fasadams bei stogams. Turime keltuvus, įrangą, priemones ir žinias tam, kad darbas būtų atliktas sėkmingai.

Kadangi naudojame specialią kėlimo techniką, darbo metu nė kiek nepažeidžiame stogo dangos bei jo estetinės išvaizdos. Galime valyti ir plauti įprastus, betoninius stogus, trinkeles, čerpes, kitas dangas.

Stogų plovimas atsakingai ir nepriekaištingai

stogu-plovimas

Ant stogo nusėda ne tik krituliai, tačiau ir begalė kitokių šiukšlių ir apnašų. Laikui bėgant ant stogo gali prisirinkti ne tik purvo sankaupos, tačiau danga gali būti padengta ir suodžiais. Dėl jau minėtos drėgmės ant stogo gali imti dygti kerpės, nevalomas ir neprižiūrimas stogas ima samanoti.

Resto LT specialistai ir mūsų visa komanda dirba išvien, kad būtų pasiektas klientą tenkinantis rezultatas. Esame lankstūs ir visada prisitaikome prie kliento poreikių. Prieš atliekant darbus pasirašome patalpų perdavimo – priėmimo sutartį ir taip prisiimame visą atsakomybę už darbų kokybę. Turime ne tik aukšto slėgio plovimo techniką ir keltuvus, kad galėtume dirbti aukštai, tačiau ir patikimus, patyrusius specialistus bei ypatingai veiksmingas valomosios chemijos priemones, kad stogo paviršius būtų nuvalytas ir nuplautas.

Stogų niekada nerekomenduojame plauti patiems arba patikėti darbo specialistams, kurie neturi tinkamos patirties ar įrangos. Bandydami sutaupyti arba pernelyg pasitikėdami savo jėgomis ne tik, kad rizikuojate savo ir aplinkinių sveikata, bet taip pat ir turtu. Jeigu darbas atliekamas ne pagal planą ir neatsižvelgiant į stogo dangos būklę ar tipą, kyla didelė rizika, kad ta danga bus pažeista. Pasitikėkite mumis ir jūsų stogas bus nuplautas atsakingai ir nepriekaištingai!

Susisiekite su mumis!

Jeigu jus domina stogų plovimas – nieko nelaukite ir su mumis susisiekite. Skambinkite mums telefonu +370 646 46322 arba rašykite elektroninius laiškus į resto.svara(eta)gmail.com. Mus taip pat galite rasti ir socialiniame tinkle Facebook.

Kad ir kokiu būdu į mus kreipsitės – visada atsakysime į atsiradusius klausimus. Taip pat padėsime pasirinkti tinkamas paslaugas, pateiksime pasiūlymus dėl darbų atlikimo ir nenuvilsime jūsų!