Fasadų plovimas, valymas

Fasadų plovimas, valymas

Pastato fasadas yra jo vizitinė kortelė. Taip, kaip jis atrodo ir kuo geriau jis atrodo, tuo labiau išauga jo vertė ir tuo maloniau jame būti. Žvelgiant iš kitos pusės, tinkama fasado priežiūra prisideda prie pastato ilgaamžiškumo bei eksploatavimo kaštų sumažinimo, mat mažėja remonto poreikis.

Fasadų plovimas – Resto LT siūloma paslauga tinka kiekvienam namo, biurų pastato, daugiabučio ar kitokio tipo statinio savininkams, valdytojams ir bendrijoms. Mes nuplausime ir nuvalysime susikaupusį purvą, samanas, kitus nešvarumus ir gražinsime pastato fasadui geriausią išvaizdą!

Mūsų atliktų darbų galerija:

Atsakingas ir nepriekaištingas fasadų valymas

po-fasado-valymo

Nuvalyti visą pastato išorę – ne juokų darbas. Tik su tinkama technika, cheminėmis priemonėmis bei ypatingai tiksliomis žiniomis galima tinkamai nuplauti statinio fasadą, jo nepažeidžiant. Jeigu šį darbą atlieka bet kas – rezultatas gali nedžiuginti. Blogiausia, kad netinkamai pasirinkus darbo metodą, įrankius ar chemines priemones – fasadui gali būti pakenkta ir toks valymas/plovimas atneš daugiau žalos nei naudos.

Be to, be tinkamų keltuvų ir plovimo įrangos – nuplauti fasado dalis, esančias kiek aukščiau bus tikrai neįmanoma. Jeigu kreipsitės į Resto LT, gausite garantiją dėl kokybiško, atsakingo ir lūkesčius patenkinančio fasadų plovimo bei valymo. Dėka keltuvų ir specializuotos, profesionalios plovimo įrangos, galime nuplauti įvairių gabaritų ir proporcijų pastatų fasadus, plauname visus įmanomus paviršius bei jų nepažeidžiame.

Esame užtikrinti darbų atlikimo kokybe, todėl su klientais, prieš darbą, pasirašome patalpų priėmimo – perdavimo sutartį.

Nuvalysime jūsų fasadą

Nesvarbu ar jūs norite pagerinti pastato išvaizdą ir pašalinti susikaupusias samanas, purvą, ar siekiate išspręsti kitas problemas – Resto LT atliks viską, ko reikia. Plauname ir valome tinko, fibrocemento, plastiko, aliuminio, keramikos, medienos bei visų kitų rūšių fasadus. Priklausomai nuo fasado tipo, Resto LT specialistai parenka atitinkamą įrangą ir chemines valymo priemones. Kiekvienam darbui pasiruošdami individualiai užtikriname, kad darbų atlikimas nebepaliktų klaustukų ar abejonių.

Resto LT turi daugiametę patirtį valant ir plaunant įvairiausių rūšių, dydžių ir tipų statinius. Atliekame ne tik fasadų plovimą ir valymą, tačiau plauname ir trinkeles bei stogus.

Susisiekite su mumis!

Iškilo klausimų apie fasado plovimo ar valymo paslaugas? Norite pasiteirauti arba gauti pasiūlymą? Tikrai nieko nelaukite ir su mumis susisiekite jau dabar. Galite skambinti telefonu +370 646 46322, rašyti laišką elektroniniu paštu į resto.svara(eta)gmail.com arba susisiekti per socialinį tinklą – Facebook.

Maloniai jus aptarnausime bei nepaliksime jokių neaiškumų prieš pradėdami dirbti. Pateiksime reikiamus pasiūlymus bei pasirūpinsime, kad fasadų plovimas jūsų nenuviltų!