Stogų dažymas

Stogų dažymas

Nudažyti stogą yra tikrai sudėtinga, daugybės sprendimų reikalaujanti užduotis, kurią tinkamai ir tiksliai atliks tik kompetentingi profesionalai. Perdažytas stogas ne tik, kad pagerina bet kurio pastato estetinį vaizdą, bet gali pakelti jo vertę ir prailginti dangos tarnavimo laiką.

Stogų dažymas yra paslauga, kurios atlikime turime didelę patirtį. Galime dažyti šlaitinius, lygius, stačius ir kitokio tipo stogus biurų pastatams, nuosaviems namams, gamykloms ar bet kokio kito tipo statiniui.

Resto LT – patikimas dažymo darbų partneris

stogas

Galite pasižiūrėti į mūsų puslapyje esančią atliktų darbų galeriją. Savomis akimis įsitikinsite, kad Resto LT dažymo darbus atlieka kruopščiai ir nepriekaištingai. Kadangi dažymo darbams suteikiame net 7 metų garantiją, jums labai ilgai nereikės rūpintis stogo dangos dažų būkle. Iškilus problemai – viską kaipmat sutvarkysime.

Stogų dažymo darbus atlieka specialius apmokymus, kvalifikacijas bei atitinkamą patirtį turintys meistrai. Tiesa, dažant stogą svarbu ne tik profesionalumas, tačiau ir darbo saugos taisyklių laikymasis, ką Resto LT vykdo visu 100%. Verta paminėti ir tai, kad dirbdami su profesionaliais beorio dažymo aparatais Graco/Titan nepažeisime jūsų stogo dangos. Turime keltuvus ir galime dirbti aukštai negadindami paviršių.

Stogų dažymas - kam jis reikalingas?

Naujai nudažyti stogą gali reikėti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Pati dažniausia yra paprasčiausias nusidėvėjimas ir senų dažų išblukimas. Nuo nuolatinio kontakto su saulės šviesa ir UV spinduliais bei kritulių ir sparčiai besikeičiančių oro sąlygų, dažai ir spalva gali imti blukti ar net luptis. Tokiu atveju nereikia delsti ir iš karto kreiptis į Resto LT dėl stogų dažymo paslaugos.

Taip pat galima pasirinkti stogą perdažyti ir perdažymo procese naudoti geresnius, apsaugines savybes turinčius dažus, kurie yra daug atsparesni aplinkos poveikiui. Estetiniai ir funkciniai patobulinimai dažniausiai ir paskatina klientus rinktis stogų dažymo paslaugas.

Mes rekomenduojame nelaukti iki paskutinio ir ryžtingų žingsnių imtis kuo anksčiau, kai pastebite, kad ant dažų sluoksnio atsirado pažeidimų arba tada, kai spalva ima blukti. Mes galime nudažyti stogą, padengti dažus apsauginiu sluoksniu ir padėti jums ilgai ir sėkmingai eksploatuoti gražų ir maksimaliai naudingą objektą.

Jeigu turite klausimų - susisiekite!

Mus galite pasiekti telefonu, skambindami numeriu +370 646 46322, elektroniniu paštu, rašydami laiškus į resto.svara(eta)gmail.com arba kontaktuodami su mumis Facebook‘e – Resto LT.

Atsakysime į visus iškilusius klausimus apie stogų dažymą, patarsime bei pateiksime pasiūlymus. Jeigu jus domina, Resto LT gali pasiūlyti fasadų bei gamybinių patalpų dažymo paslaugas. Dėka kompetentingų specialistų, moderniausios dažymo technikos bei inovatyvių sprendimų – kokybiškas dažymas atliekamas greitai, operatyviai ir nepaliekant net smulkiausių spragų. Patikėkite savo stogo dažymo darbus profesionalams, patikėkite juos UAB Resto LT.