Pramoninis patalpu valymas

PRAMONINIS VALYMAS

Greitai ir kokybiškai atliekame fermų, fabrikų, garažų ir kitų pramoninių objektų plovimo bei valymo paslaugas.Prieš pradedant darbus pasirašome patalpųperdavimo – priėmimo aktus taip prisiimdami visą atsakomybę darbų atlikimo metu. Esame lankstūs, todėl prisitaikome prie kliento poreikių, darbus atliekame sutartu laiku.

fasadu stogu plovimas

STOGŲ, FASADŲ, TRINKELIŲ PLOVIMAS

Naudodami laiko patikrintas priemones ir profesionalią įrangą, pašaliname susikaupusį purvą, dulkes, kerpes, samanas nuo stogų, fasadų bei trinkelių. Atnaujiname Jūsų nekilnojamąjį turtą pagerindami jo estetinį vaizdą.

Gamybiniu patalpu dazymas resto

GAMYBINIŲ PATALPŲ, FASADŲ, STOGŲ DAŽYMAS

Nuplovus susidėvėjusius paviršius, gautas rezultatas ne visada tenkina kliento poreikius, todėl siūlome paviršiųparuošimo ir dažymo paslaugas. Naudodami profesionalius Graco/Titan beoriodažymo aparatus greitai ir kokybiškai dažome namų fasadus bei stogus, taip pat atliekame gamybinių patalpų restauravimo darbus. Atnaujiname Jūsų nekilnojamąjį turtą - pageriname estetinį vaizdą bei pakeliame turto vertę.

vidaus apdaila

VIDAUS APDAILOS DARBAI

UAB „RestoLT“ atlieka visus vidaus apdailos darbus. Savo klientams siūlome ir įprastą rankinį, ir mechanizuotą glaistymą bei dažymą. Vidaus apdailą atliekant mechanizuotu būdu, glaistas ir dažai pasidengia tolygiai, tad darbai atliekami greičiau ir kokybiškiau.

METALINIŲ, MŪRINIŲ, MEDINIŲ PAVIRŠIŲ SMĖLIAVIMAS

Medienos paviršių smėliavimas - rastinių namų,medinių dailylenčių ir kitų medinių paviršių valymas bei jų sendinimas. Gelžbetonio bei mūro smėliavimas - plytų bei gelžbetonio paviršių atnaujinimas, grafiti valymas, senų kalkinių bei kitųmišinių valymas. Metalo paviršių smėliavimas - metalo konstrukcijos,rezervuarai, talpos, vamzdynai, laivai ir jų triumai, statybinė bei žemės ūkio technika,senų dažų ir korozijos šalinimas, atitinkantis švarumo klases: Sa 1, Sa 2, Sa 2½ ir Sa 3 pagal ISO 12944-4.

Epoksidines grindys

LIEJAMŲ/DAŽOMŲ EPOKSIDINIŲ GRINDŲ ĮRENGIMAS

Profesionalus ir greitas grindų įrengimo sprendimas – epoksidinės grindys. Ši grindų danga lengvai prižiūrima, o jos įrengimas – greitas ir pigus. Lyginant šią sistemą sukitomis grindų dangomis, ji yra gerokai pranašesnė, nes:

Iki 500 m2 ploto patalpoms epoksidinę sistemą galime įrengti per 3-4 d.;

Epoksidinė danga yra besiūlė, todėlsumažėja tikimybė papildomų skysčių patekimui į pagrindą, taip pat šią dangą lengva valyti ar nuplauti vandeniu; 

Dėl medžiagos tvirtumo epoksidinė danga nebijo smūgių, yra atspari mechaniniams poveikiams;

Epoksidinę grindų dangą galima padengti papildomu sluoksniu, kuris panaikins nusidėvėjimo ženklus, o antįprastos grindų dangos atsiradę defektai reikalauja sudėtingos renovacijos arba naujo grindų įrengimo; 

Epoksidinę grindų dangą galima įrengti ant tvirtų, senų grindų dangų: plytelių, dažyto betono ar senos epoksidinės dangos;

Mūsų įrengtos grindų sistemos yra pritaikytos sąlyčiui su cheminėmis medžiagomis, tepalais, druskomis, riebalais. Todėl šias grindų dangas įrengiame:

Privatiems garažams; Servisams; Katilinėms; Buitinėms patalpoms;  Sandėliams; Angarams; Laiptinėms; Pramoninėms virtuvėms; Gamybinėms patalpoms; Plovykloms.

Epoksidinės dangos įrengimo kaina: nuo15€/m2 iki 40€/m2

Epoksidines grindys

MECHANIZUOTAS PAVIRŠIŲ ŠLAVIMAS

Naudodami profesionalią SCHNIDT- Applied 636 mašiną atliekame kelių, aikštelių, šaligatvių, angarų, gamybinių patalpų bei kitų didesnių plotų teritorijų šlavimą.

Epoksidines grindys

ADMINISTRACINIŲ PATALPŲ VALYMAS IR PRIEŽIŪRA

Siūlome patalpų valymo ir priežiūrospaslaugas. Mūsų komanda gali ne tik atnaujinti nekilnojamąjį turtą, bet, siekdamikurti ilgalaikius santykius su klientais, - jį nuolat prižiūrėti palaikantaukštą disciplinos lygį. Valome daugiabučių laiptines,privačius namus, administracines bei gamybines patalpas.